Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

model foto arch&design

Loading


ostatnia aktualizacja:
Sun, 2010-09-19 22:04

matu menu modelarstwo projekty fotografia

Projekty

Intencją powstania działu „projekty”jest chęć podzielenia się przez autora jego dorobkiem w dwóch dziedzinach: estetyce pojazdów kolejowych oraz architekturze. W „kolei” autor czuje się najlepiej i uważa za wciąż rozwijającego się specjalistę. Architektura zaś dała silne, teoretyczne podstawy projektowe mające uniwersalne zastosowanie w dziedzinach, w których działa autor.
Autor projektując ma całkowitą świadomość, że jego działalność twórcza nie jest dziełem mającym na celu bezwarunkowe wywołanie zachwytu. Natłok, w naszej obyczajowości estetycznej, potrzeby bezwzględnego aplauzu nad nowością, skutkuje mnogością rozwiązań chaotycznych, infantylnych i na siłę udziwnianych – tak, aby zawsze uzyskać efekt „wow” – powszechnie i błędnie utożsamiany z jakością.
Autor stara się mieć dystans do własnej twórczości nie uznając jej jako jedynych, słusznych rozwiązań, lecz rozwiązań poprawnych, zgodnych z podstawami tworzenia i w związku z tym tymi, które w swych założeniach umożliwiają odpowiedz na pytanie: „po co?”, „dlaczego tak?”. Pytania to fundamentalne, wpojone autorowi w „Podstawach projektowania”. Takie podejście daje szanse przetrwać projektowi tymczasowe mody i harmonijnie tworzyć przestrzeń publiczną, która w odczuciu zarówno laika jak i fachowca powinna być przyjazną i intuicyjnie logiczną całością.

stat4u

Analiza oglądalności witryny
stat24.com