This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

model foto arch&design

Loading


ostatnia aktualizacja:
Sun, 2010-09-19 22:04

matu menu modelarstwo projekty fotografia

Projekty

Intencją powstania działu „projekty”jest chęć podzielenia się przez autora jego dorobkiem w dwóch dziedzinach: estetyce pojazdów kolejowych oraz architekturze. W „kolei” autor czuje się najlepiej i uważa za wciąż rozwijającego się specjalistę. Architektura zaś dała silne, teoretyczne podstawy projektowe mające uniwersalne zastosowanie w dziedzinach, w których działa autor.
Autor projektując ma całkowitą świadomość, że jego działalność twórcza nie jest dziełem mającym na celu bezwarunkowe wywołanie zachwytu. Natłok, w naszej obyczajowości estetycznej, potrzeby bezwzględnego aplauzu nad nowością, skutkuje mnogością rozwiązań chaotycznych, infantylnych i na siłę udziwnianych – tak, aby zawsze uzyskać efekt „wow” – powszechnie i błędnie utożsamiany z jakością.
Autor stara się mieć dystans do własnej twórczości nie uznając jej jako jedynych, słusznych rozwiązań, lecz rozwiązań poprawnych, zgodnych z podstawami tworzenia i w związku z tym tymi, które w swych założeniach umożliwiają odpowiedz na pytanie: „po co?”, „dlaczego tak?”. Pytania to fundamentalne, wpojone autorowi w „Podstawach projektowania”. Takie podejście daje szanse przetrwać projektowi tymczasowe mody i harmonijnie tworzyć przestrzeń publiczną, która w odczuciu zarówno laika jak i fachowca powinna być przyjazną i intuicyjnie logiczną całością.

stat4u

Analiza oglądalności witryny
stat24.com