This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

model foto arch&design

Loading


ostatnia aktualizacja:
Sat, 2010-09-18 23:47

matu menu modelarstwo projekty fotografia

Opinie

Autor aktywnie i wnikliwie obserwuje otoczenie w jakim żyje. Jego analiza obejmuje szereg ważnych spraw. Ze względu jednak na tematykę tej strony, autor chciałby zwrócić uwagę na te materialne aspekty, związane z estetyką i często sprzężoną z nią funkcjonalnością. Wrodzone wrażliwość stylistyczna, ale przede wszystkim zdobyta wiedza i skrystalizowane poglądy w tym zakresie (więcej: projekty), ośmieliły go do rozpoczęcia formowania opinii. Opinie takie znalazły finał w artykułach w prasie fachowej czy też w wielu mini–wykładach. Teraz, w stworzonym na potrzeby tej strony rankingu „na TAK/ na NIE” - znajdą się także w tym miejscu.

Autor prezentuje tu – jego zdaniem – dobre rozwiązanie („na TAK”), gani „paździerze” („na NIE”) co, w możliwie maksymalnym stopniu, popiera rzeczowymi argumentami.

Nie ogranicza się wyłącznie do ulubionego tematu kolei, ale zwraca uwagę na różne sprawy. Autor jest przekonany, że rozwijanie tego typu świadomości w społeczeństwie, wykształci w nim zdolność do konstruktywnej krytyki szeroko pojętej jakości życia, dążąc tym samym do podnoszenia jego poziomu oraz do kształtowania (obywatelskich) postaw, które wiedzą nie tylko czego, ale i dlaczego chcą.

3.1. „na TAK

3.2. „na NIE

3.3. Rozważania

stat4u

Analiza oglądalności witryny
stat24.com