Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

model foto arch&design

Loading


ostatnia aktualizacja:
Sat, 2010-09-18 23:47

matu menu modelarstwo projekty fotografia

Opinie

Autor aktywnie i wnikliwie obserwuje otoczenie w jakim żyje. Jego analiza obejmuje szereg ważnych spraw. Ze względu jednak na tematykę tej strony, autor chciałby zwrócić uwagę na te materialne aspekty, związane z estetyką i często sprzężoną z nią funkcjonalnością. Wrodzone wrażliwość stylistyczna, ale przede wszystkim zdobyta wiedza i skrystalizowane poglądy w tym zakresie (więcej: projekty), ośmieliły go do rozpoczęcia formowania opinii. Opinie takie znalazły finał w artykułach w prasie fachowej czy też w wielu mini–wykładach. Teraz, w stworzonym na potrzeby tej strony rankingu „na TAK/ na NIE” - znajdą się także w tym miejscu.

Autor prezentuje tu – jego zdaniem – dobre rozwiązanie („na TAK”), gani „paździerze” („na NIE”) co, w możliwie maksymalnym stopniu, popiera rzeczowymi argumentami.

Nie ogranicza się wyłącznie do ulubionego tematu kolei, ale zwraca uwagę na różne sprawy. Autor jest przekonany, że rozwijanie tego typu świadomości w społeczeństwie, wykształci w nim zdolność do konstruktywnej krytyki szeroko pojętej jakości życia, dążąc tym samym do podnoszenia jego poziomu oraz do kształtowania (obywatelskich) postaw, które wiedzą nie tylko czego, ale i dlaczego chcą.

3.1. „na TAK

3.2. „na NIE

3.3. Rozważania

stat4u

Analiza oglądalności witryny
stat24.com