This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

model foto arch&design

Loading


ostatnia aktualizacja:
Sat, 2010-09-18 12:32

matu menu modelarstwo projekty fotografia

Modelarstwo

Istnieje możliwość wykonania, na szczególne zamówienie, nie tylko dowolnej wersji przestawionych pojazdów, ale wykonanie dowolnego typu i w dowolnej skali pojazdu kolejowego lub samochodowego oraz obiektu architektonicznego.

Oferta modelarska obejmuje głównie modele w skali TT i N - w przygotowaniu są modele autobusów w skali H0. Modele wyprodukowano w technice łączenia elementów trawionych, odlewanych z żywic oraz zamawianych części fabrycznych znanych firm modelarskich. Pojazdy trakcyjne (TT) opierają się na podzespołach mechanicznych Tillig i Roco. Ich wykonanie realizowane jest w kooperacji z Panem Piotrem Wróblem. Są one wyposażone w zmienne oświetlenie czołowe, w silniki z kołem zamachowym oraz w standardowy sprzęg. Na życzenie możliwe jest wyposażenie we wtyk gniazda DCC. Wagon SN 61, ze względów konstrukcyjnych, ma ograniczony promień skrętu i nie przechodzi przez ciasne łuki (Rmin 450mm).

Pojazdy trakcyjne N - na razie niedostępne - będą oparte o mechanikę Fleischmanna.

Wagony obu skal wyposażone są w metalowe, jednostronnie izolowane koła, wyposażenie wnętrza, kinematykę krótkiego sprzęgu wraz ze znormalizowanym gniazdem. Wagony nie posiadają sprzęgów. Ze względu na elementy pudła (które można samodzielnie usunąć) niektóre typy wagonów nie wpisują się w najciaśniejsze łuki (np. N R192, TT R 285).

Nowości

 

Galeria

stat4u

Analiza oglądalności witryny
stat24.com