Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

model foto arch&design

Loading


ostatnia aktualizacja:
Wed, 2011-07-27 2:28

matu menu modelarstwo projekty fotografia

O autorze

[Rozmiar: 8992 bajtów]Maciej Dominik Turkowski urodził się w Warszawie, 18 kwietnia 1975 r. Ukończył Wydział Transportu w Politechnice Warszawskiej (2003 r.). Obecnie student IV roku w Wydziale Architektury.

Zainteresowania; transport, a szczególnie kolej i autobusy. Pasja ukierunkowana głównie na tabor. Wnikliwość i zakres zainteresowania z biegiem czasu znacznie rozszerza się. Przełomem jest decyzja z 2003 r. podjęcia studiów na Wydziale Architektury (więcej: architektura). Od tej pory autor coraz bardziej postrzega rzeczywistość materialną, jako spójną całość.

W latach 2006-2009 wykonał kompleksowe projekty nowego wizerunku taboru kolejowego PKP dla wszystkich spółek (więcej: projekty). Część z nich zastała zrealizowana.

Od 2003 roku, pod nazwą „matu”, wytwarza modele polskich wagonów i lokomotyw w skali N i TT (więcej: modelarstwo). Przyjmuje również zamówienia nietypowe.

Od 1989 roku rozwija się zainteresowanie fotografią, które trwa do dziś (więcej: fotografia).

W roku 2000 zainicjował i nadzorował remont autobusu Ikarus 280 nr 2092, mający na celu przywrócenie oryginalnego wyglądu pojazdu (więcej: projekty - IK 280 2092).

Autorowi, ze względu na ukończony kierunek studiów, nieobce są zasady organizacji transportu, w tym szczególnie miejskiej komunikacji zbiorowej. Wiedzę tą urozmaica praktyka kierowcy zasilającego w Miejskich Zakładach Autobusowych. Praca ta zainspirowała w 2001 r. do zgłębienia podstaw montażu filmowego i nakręcenia impresji n.t. komunikacji autobusowej w Warszawie (więcej: Video).

Od 2002 roku autor rozpoczął działalność, jako wolontariusz (pomoc osobom potrzebującym), którą prowadzi do dziś.

Doświadczenia, wiedza, dostępność do sprzętu i technologii oraz kontakty umożliwiają autorowi przyjęcie zleceń w następujących tematach:

[Rozmiar: 13470 bajtów]

stat4u

Analiza oglądalności witryny
stat24.com