This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

model foto arch&design

Loading


ostatnia aktualizacja:
Sat, 2010-09-18 23:53

matu menu modelarstwo projekty fotografia

Fotografia

Zapoczątkowana w 1989 r., początkowo, jako dokumentacja ulubionych pociągów i autobusów. Z czasem jednak staje się autonomiczną działalnością, mającą na celu utrwalenie codziennego piękna krajobrazów, przestrzeni miejskiej czy wreszcie, tak szczególnie bliskiego autorowi elementu - transportu.

W tym temacie autor jest zaawansowanym amatorem. Samodzielnie zdobywa doświadczenie i jest otwarty na fachową polemikę.

Fotografie autora są dziełami o wartości przede wszystkim archiwalnej. Nie są artystycznie odkrywcze. Jednak autor stara się, aby były nieprzypadkowe. Dąży do tworzenia estetycznych pocztówek z poprawną, atrakcyjną kompozycją. Nie stosuje żadnych zabiegów mających na celu modyfikowanie faktycznego obrazu. W genezie takiego podejścia leży jego zmęczenie powszechnym trendem do wszelkich udziwnień i zachwytem nad pretensjonalnym efekciarstwem.

Autor prowadził wieloletnią współpracę fotograficzną z PKP. Jego zdjęcia pojawiały się w raportach rocznych, kalendarzach itp. Prace zakupiło Biuro Promocji Miasta st. Warszawy. Zlecenia realizowane były również na potrzeby medialne; w tym na potrzeby instytucji pozarządowych (Centrum Wolontariatu, lata 2001-2004). Uczestnik konkursów fotograficznych; główna nagroda w ogólnopolskim konkursie „Zobacz Wawę” (rok 2004), III miejsce w konkursie „Magia Wielkiego Miasta” (rok 2008).

Zapraszam do galerii on-line

stat4u

Analiza oglądalności witryny
stat24.com