Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

model foto arch&design

Loading


ostatnia aktualizacja:
Sat, 2010-09-18 23:53

matu menu modelarstwo projekty fotografia

Fotografia

Zapoczątkowana w 1989 r., początkowo, jako dokumentacja ulubionych pociągów i autobusów. Z czasem jednak staje się autonomiczną działalnością, mającą na celu utrwalenie codziennego piękna krajobrazów, przestrzeni miejskiej czy wreszcie, tak szczególnie bliskiego autorowi elementu - transportu.

W tym temacie autor jest zaawansowanym amatorem. Samodzielnie zdobywa doświadczenie i jest otwarty na fachową polemikę.

Fotografie autora są dziełami o wartości przede wszystkim archiwalnej. Nie są artystycznie odkrywcze. Jednak autor stara się, aby były nieprzypadkowe. Dąży do tworzenia estetycznych pocztówek z poprawną, atrakcyjną kompozycją. Nie stosuje żadnych zabiegów mających na celu modyfikowanie faktycznego obrazu. W genezie takiego podejścia leży jego zmęczenie powszechnym trendem do wszelkich udziwnień i zachwytem nad pretensjonalnym efekciarstwem.

Autor prowadził wieloletnią współpracę fotograficzną z PKP. Jego zdjęcia pojawiały się w raportach rocznych, kalendarzach itp. Prace zakupiło Biuro Promocji Miasta st. Warszawy. Zlecenia realizowane były również na potrzeby medialne; w tym na potrzeby instytucji pozarządowych (Centrum Wolontariatu, lata 2001-2004). Uczestnik konkursów fotograficznych; główna nagroda w ogólnopolskim konkursie „Zobacz Wawę” (rok 2004), III miejsce w konkursie „Magia Wielkiego Miasta” (rok 2008).

Zapraszam do galerii on-line

stat4u

Analiza oglądalności witryny
stat24.com